Apie mus. Esame profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda, kurios tikslas – elektros pirkėjams teikti elektrą už realią didmeninę kainą be jokių tarpininkų tiesiai iš lyderiaujančios Šiaurės ir Vakarų Europos regiono pardavimo biržos – „Nord Pool”, taip užtikrinant visada geriausią kainą galutiniam vartotojui. Kiekvienam savo klientui suteikiame visapusišką informaciją bei galimybę rinktis tik jam pačiam aktualiausius elektros energijos tarifus be papildomų, užslėptų sąlygų. 

Elektros planai namams

Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais elektros tiekimo planais. Detalią informaciją apie kiekvieną iš jų sužinosite paspaudę ant nuorodų žemiau.

Licencijos. Savo veiklą vykdome pagal elektros energijos tiekimo licenciją Nr. L1-123 (NET) ir gamtinių dujų tiekimo licenciją Nr. L2-60 (GDT).
Patikimumas. Sutartys su „Litgrid“ ir Energijos skirstymo operatoriumi (ESO) užtikrina, kad elektros skirstymas būtų patikimas ir efektyvus, o tinklų gedimų šalinimas ir naujų klientų prijungimas sklandus. 
Priežiūra ir kontrolė. Mūsų veikla įstatymų tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos.
Vertybės ir principai. Sąžiningumas, skaidrumas ir patogumas naudotis teikiamomis paslaugomis yra kertiniai mūsų įmonės principai.

El.
paštas

info@egto.lt

Tel.
numeris

+370-637-00010
+370-637-00100

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas