NAUJAS VARDAS - NAUJOS TAISYKLĖS

„EGTO energija” – nepriklausomas elektros tiekėjas, kuris užtikrins sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.

Esame profesionali, jauna ir energinga lietuviško kapitalo įmonė, kurios tikslas užtikrinti sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.
Mūsų prioritetas yra greiti atsakymai į klientų užklausas, lengvas bei patogus sutarties pasirašymas bei paprastas atsiskaitymas už suteiktas paslaugas. Kiekviename etape mūsų konsultantai pasiruošę padėti ir atsakyti į vartotojams iškilusius klausimus.

 

Licencijos. Savo veiklą vykdome pagal elektros energijos tiekimo licenciją Nr. L1-123 (NET) ir gamtinių dujų tiekimo licenciją Nr. L2-60 (GDT).

Patikimumas. Sutartys su „Litgrid“ ir Energijos skirstymo operatoriumi (ESO) užtikrina, kad elektros skirstymas būtų patikimas ir efektyvus, o tinklų gedimų šalinimas ir naujų klientų prijungimas sklandus.

Priežiūra ir kontrolė. Mūsų veikla įstatymų tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT).

Vertybės ir principai. Sąžiningumas, skaidrumas ir patogumas naudotis teikiamomis paslaugomis yra kertiniai mūsų įmonės principai.

Susiję straipsniai spaudoje ir naujienos

Elektra
namams

Kviečiame susipažinti su elektros tiekimo planais privatiems klientams. Pasinaudokite mūsų sukurta plano skaičiuokle ir sužinokite Jums rekomenduojamą planą.

Elektra
verslui

Verslo klientams esame paruošę specialias elektros tiekimo kainas, kurias mūsų ekspertai parinks atsižvelgdami į įmonės veiklos pobūdį ir individualius poreikius.

 

 

 

 

El.
paštas

info@egto.lt

Tel.
numeris

+370 637 00 010

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas