NAUJAS VARDAS - NAUJOS TAISYKLĖS

Ilgus metus elektros energija ir jos kainos buvo valdomos valstybės. Šiandien turite galimybę rinktis geriausią kainos ir paslaugos kokybės santykį.

„EGTO energija” – nepriklausomas elektros tiekėjas, kuris užtikrins sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.

Esame profesionali, jauna ir energinga komanda, kurios tikslas – elektros pirkėjams teikti elektrą už realią didmeninę kainą be jokių tarpininkų tiesiai iš lyderiaujančios Šiaurės ir Vakarų Europos regiono pardavimo biržos – NORD POOL, taip užtikrinant visada palankiausią kainą galutiniam vartotojui. Kiekvienam savo klientui suteikiame visapusišką informaciją bei galimybę rinktis tik jam pačiam aktualiausius elektros energijos tarifus be papildomų, užslėptų sąlygų. 

Licencijos. Savo veiklą vykdome pagal elektros energijos tiekimo licenciją Nr. L1-123 (NET) ir gamtinių dujų tiekimo licenciją Nr. L2-60 (GDT).

Patikimumas. Sutartys su „Litgrid“ ir Energijos skirstymo operatoriumi (ESO) užtikrina, kad elektros skirstymas būtų patikimas ir efektyvus, o tinklų gedimų šalinimas ir naujų klientų prijungimas sklandus. 

Priežiūra ir kontrolė. Mūsų veikla įstatymų tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos.

Vertybės ir principai. Sąžiningumas, skaidrumas ir patogumas naudotis teikiamomis paslaugomis yra kertiniai mūsų įmonės principai.

Elektra
namams

Kviečiame susipažinti su elektros tiekimo planais privatiems klientams. Pasinaudokite mūsų sukurta plano skaičiuokle ir sužinokite Jums rekomenduojamą planą.

Elektra
verslui

Verslo klientams esame paruošę specialias elektros tiekimo kainas, kurias mūsų ekspertai parinks atsižvelgdami į įmonės veiklos pobūdį ir individualius poreikius.

 

 

 

 

El.
paštas

info@egto.lt

Tel.
numeris

+370 637 00 010

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas