Nuo šiol sudaryti elektros tiekimo sutartį su „EGTO energija“ galite greitai ir patogiai net neišeidami iš namų. Kviečiame pasirinkti Jums patogiausią būdą iš nurodytų žemiau, o mes užtikrinsime sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.

Savitarnos
svetainėje

Paprastai, greitai ir saugiai sudaryti sutartį galite apsilankę mūsų savitarnos svetainėje. Prisijungę SMART ID arba mobiliuoju parašu užtruksite vos kelias minutes.

Užpildžius
užklausos
formą

Jei neturite galimybės pasirašyti sutarties SMART ID arba mobiliuoju parašu –  užpildykite užklausos formą ir mūsų elektros energijos ekspertai susisieks su Jumis.

Telefonu
8 637 000 10

Susisiekite su mumis telefonu. Nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, objekto adresą, el. paštą ir kontaktinį telefono numerį. Mes paruošime sutartį, o Jums beliks su ja susipažinti ir pasirašius atsiųsti mums elektroniniu arba įprastu paštu.

Aktualu. Siūlomos buitinio vartojimo sutartys yra neterminuotos. Atsisakyti paslaugų ir neatlygintinai nutraukti sudarytą sutartį galite įspėjęs mus raštu prieš 2 savaites iki numatomos sutarties nutraukimo dienos.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu +370 637 00 010 ir mes pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą.