Elektra verslui

Pateiksime geriausiai Jūsų įmonės poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Esame profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda, kurios tikslas – elektros pirkėjams teikti elektrą už realią didmeninę kainą be jokių tarpininkų tiesiai iš lyderiaujančios Šiaurės ir Vakarų Europos regiono pardavimo biržos – „Nord Pool”, taip užtikrinant visada geriausią kainą galutiniam vartotojui.

Suprantame verslo klientų poreikius, todėl kiekvienam iš jų suteikiame visapusišką informaciją bei galimybę rinktis tik jam pačiam aktualiausius elektros energijos tarifus be papildomų, užslėptų sąlygų. 

Verslo klientams esame paruošę specialias elektros tiekimo kainas, kurias mūsų ekspertai parinks atsižvelgdami į įmonės veiklos pobūdį ir individualius poreikius.

“EGTO energija” – verslo partneris, kuris užtikrins sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.

AKTUALI INFORMACIJA ĮMONĖMS, KURIOS YRA PATEKUSIOS Į GARANTINIO TIEKIMO SĄRAŠĄ

Teikiant garantinio tiekimo paslaugą, elektros energijos, kaip produkto, dedamajai yra taikomas 1,25 koeficientas, t. y. pridedamas 25 % priedas. Tai reiškia, kad šiuo metu Jūsų įmonė už elektros energijos suvartojimą moka net 25 % brangiau!

Garantinis elektros tiekimas vykdomas iki sutarties pasirašymo su nepriklausomu elektros tiekėju.

Kviečiame susisiekti su mumis, kad  galėtume pasiūlyti geriausią sprendimą, kuris leis sutaupyti ir užtikrins nuolatinio elektros tiekimo paslaugą.

Turite klausimų? Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausiai Jūsų verslo poreikius atitinkantį variantą!

El.
paštas

verslas@egto.lt

Tel.
numeris

+370-637-11-011

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas