Atmintinė pasirašiusiems nepriklausomo tiekimo sutartį

Dalinamės 5 naudingais patarimais pasirašiusiems nepriklausomo tiekimo sutartį. Šioje atmintinėje rasite informaciją apie tai, kaip reikės deklaruoti rodmenis ir atsiskaityti už sunaudotą elektros energiją.

1. Prieš prasidedant sutarčiai. Iki sutarties su mumis įsigaliojimo deklaruokite skaitiklio rodmenis bei atsiskaitykite su buvusiu tiekėju. Tai turite padaryti Jums įprastu būdu, to tiekėjo sistemoje. Pavyzdžiui, jei nepriklausomo tiekimo pradžia, nurodyta sutartyje su mumis, yra nuo rugsėjo 1 dienos, tai pirmą kartą mums deklaruoti skaitiklio parodymus reikia rugsėjo pabaigoje, o savo buvusiam tiekėjui turite deklaruoti skaitiklių parodymus ir atsiskaityti iki rugpjūčio paskutinės dienos.

2. Deklaravimas. Kas mėnesį, iki mėnesio paskutinės dienos, deklaruokite skaitiklio parodymus. Tai galite padaryti mūsų savitarnos sistemoje adresu mano.egto.lt arba paskambinę mums telefonu +370 637 00 010.
SVARBU. Pasikeitus elektros energijos tiekėjui keičiasi kliento kodas. Informaciją apie naują kliento kodą galima rasti savitarnos sistemoje mano.egto.lt, arba sužinoti paskambinus mums telefonu +370 637 00 010.
Jei turite automatizuotus skaitiklius jų parodymų deklaruoti nereikia.
SVARBU. Nevykdant pareigos deklaruoti elektros energijos skaitiklių parodymo iki mėnesio pabaigos – elektros energijos apskaitos prietaisų rodmenų nebuvimo laikotarpiu yra išrašoma sąskaita su vidutiniu suvartojamu elektros energijos kiekiu.

3. Sąskaitos. Sąskaita už elektros energiją pagal Jūsų deklaruotus rodmenis pateiksime iki po ataskaitinio mėnesio einančio mėnesio 10 (dešimtos) kalendorinės dienos ir atsiųsime Jūsų nurodytais kontaktais.
4. Mokėjimai. Apmokėkite gautą sąskaitą iki mėnesio pabaigos Jums patogiu būdu*. SVARBU. Mokėjimus atlikite į tiekėjo (UAB “Egto energija”) banko sąskaitas, kurios yra nurodytos mokėjimo dokumente (sąskaitoje).
5. Prisiminkite. Apmokėdami sąskaitą už praėjusį mėnesį nepamirškite deklaruoti skaitiklio rodmenų už einamąjį mėnesį.

*Naudodamiesi mano.egto.lt savitarnos sistema, arba: elektroninėje atsiskaitymų sistemoje „Viena sąskaita”, „Maxima” kasose, „Perlas“ terminaluose ir „Lietuvos paštas“ skyriuose.

Kilus klausimams susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu info@egto.lt , arba telefonu +370 637 00 010.

Turite klausimų? Susisiekime!

El. Paštas

info@egto.lt

Tel. Numeriai

+370 637 00 010

Mus rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas