Naujienos ir patarimai

IGLU® šilumos siurbliai

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tapome partneriais su Lietuvos šilumos siurblių gamintoju IGLU Heat Pumps.
IGLU® šilumos siurblių efektyvumas užtikrina mažiausias namų šildymo ir vėsinimo sąnaudas. Gaukite mūsų partnerių pasiūlymą šilumos siurbliui įsigyti ar nemokamą gamintojo konsultaciją.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Informacija buitiniams elektros energijos vartotojams dėl kainų nuo 2022 07 01

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) du kartus per metus patvirtina AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) elektros energijos persiuntimo paslaugos, viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP), skirstymo paslaugos buitiniams vartotojams papildomos dedamosios kainas. Kainos peržiūrimos du kartus per metus – sausį ir liepą.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Energetinis efektyvumas versle

Energetinis efektyvumas, tai požiūris, nuo kurio priklauso veiksmai tausojant aplinką, diegiant energijos taupymo priemones ir siekiant efektyvesnio energijos suvartojimo.
Energijos vartojimo efektyvumo didinimas – vienas iš svarbiausių ES ir Lietuvos nacionalinių tikslų. Dalinamės naudingais patarimais Jūsų įmonei, kurie padės išsiugdyti efektyvaus energijos vartojimo įpročius.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Elektros energijos taupymo namuose patarimai

Energijos vartojimo efektyvumas (energetinis efektyvumas) pirmiausia yra požiūris, nuo kurio priklauso veiksmai tausojant aplinką, diegiant energijos taupymo priemones ir siekiant efektyvesnio energijos suvartojimo.

SUŽINOTI DAUGIAU>>>

Sutarties sudarymas internetu
Sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartį su „EGTO energija“ galite net neišeidami iš namų. Vos 5 minutės ir nepriklausomo elektros tiekimo sutartis internetu pasirašyta. Greita, patogu ir paprasta!

 

SUŽINOTI DAUGIAU>>>

Bendradarbiavimo pasiūlymas elektros gamintojams
Informacija elektros gamintojams. Siūlome nupirkti Jūsų gaminamą elektros energiją. Susisiekite su mumis el. paštu info@egto.lt ir mes pasiūlysime Jums priimtiną kainodarą.

 

SUŽINOTI DAUGIAU>>>

Nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimas. Kodėl verta rinktis UAB „EGTO energija“?

Elektros rinkos liberalizavimas, tai svarbus energetikos pokytis. Laisvoje rinkoje mes patys renkamės ar norime fiksuoti elektros energijos kainas, ar nenorėdami permokėti už brangią kainos fiksavimosi galimybę renkamės su biržos kainomis surištus planus. Pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją lieka vis mažiau laiko.

SUŽINOTI DAUGIAU>>>

Žalioji elektros energija
Siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir džiaugiamės, kad vis daugiau mūsų klientu rūpinasi tvarumu ir renkasi žaliąją elektros energiją. Vartotojų skaičius kasdien tik didėja.

SUŽINOTI DAUGIAU>>>

Saulės elektrinės namams
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol kiekvienas, planuojantis turėti nuosavą saulės elektrinę, tai gali padaryti pasinaudojęs mūsų partnerių SoliTek pasiūlymu.
Įsigykite saulės elektrines tiesiogiai iš gamintojo Lietuvoje ir gaukite ne tik profesionalią konsultaciją, kokybišką montavimą ir priežiūrą, bet ir iki 30 metų veikimo garantiją!

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Atmintinė pasirašiusiems nepriklausomo tiekimo sutartį.

Dalinamės 5 naudingais patarimais pasirašiusiems nepriklausomo tiekimo sutartį. Šioje atmintinėje rasite informaciją apie tai, kaip reikės deklaruoti rodmenis ir atsiskaityti už sunaudotą elektros energiją.

 

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Efektyvus elektros energijos vartojimas versle

Dalinamės patarimais, kurie padės ne tik džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją, bet ir leis prisidėti prie aplinkos saugojimo.


SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Kaip nesuklysti optimizuojant elektros sąnaudas versle

Elektros rinkos liberalizacijai įsibėgėjant vis aktualesne tema tampa energetinis efektyvumas ir galimybės taupiau naudoti elektros energiją.
Skaičiuojama, kad kartais net visai menki pokyčiai gali padėti sutaupyti iki 10 % energijos kasdieniame gyvenime.
SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Elektroninė sąskaita – paprasta, patogu ir greita.

Primename, kad nuo šiol už mūsų elektros tiekimo paslaugas galite atsiskaityti dar patogiau!

Elektroninė sąskaita – tai elektroninis dokumentas, kuris yra siunčiamas vietoj popierinės sąskaitos.

Kaip tai veikia?

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

SVARBU. Elektros skaitiklio rodmenų deklaravimo tvarka

Elektros rinkos liberalizavimui įsibėgėjus, norime atkreipti dėmesį į kelis pasikeitimus, pradedant naudotis nepriklausomo elektros tiekėjo paslaugomis. Vienas jų – svarba deklaruoti elektros suvartojimo duomenis dar einamo mėnesio pabaigoje. Kitas – paliekant visuomeninį ar keičiant nepriklausomą tiekėją būtinybė deklaruoti energijos suvartojimo duomenis iki įsigaliojant naujai elektros pirkimo sutarčiai.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Elektros energijos taupymo namuose patarimai

Ar žinote, kad efektyvus elektros vartojimas namuose padeda sumažinti ne tik sąskaitas už elektrą?

Išsiugdyti efektyvaus energijos vartojimo įpročius nėra sudėtinga. Dalinamės patarimais, kurie padės ne tik džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją, bet ir prisidėti prie aplinkos saugojimo.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Elektros energijos kaina bei siūlomi planai

Atsakome į dažniausiai užduodamą klausimą apie tai, iš ko susideda elektros kainą bei supažindiname su siūlomų planų pasirinkimais.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Informaciniai pranešimai klientams

Čia pateikiame aktualiausią informaciją ir pranešimus klientams apie atnaujinamas sutarties sąlygas, Valstybės reguliuojamos kainos pasikeitimus, tiekėjo kainos pasikeitimus, LR Elektros Energetikos įstatymo aktualius atnaujinimus.

SUŽINOTI DAUGIAU >>>

Turite klausimų? Susisiekime!

El.
paštas

info@egto.lt

Tel.
numeris

+370 637 00 010

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas