Sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartį su „EGTO energija“ galite net neišeidami iš namų. Vos 5 minutės ir nepriklausomo elektros tiekimo sutartis internetu pasirašyta. Greita, patogu ir paprasta! Mūsų siūlomas planas Jums EGTO sąžiningas, kurio kaina priklauso nuo NORD POOL biržos. Šiame plane nėra taikomas kainos fiksavimas, tačiau aptarnavimo dalis nekinta ir išlieka stabili visą sutarties laikotarpį. Visos mūsų siūlomos buitinio vartojimo sutartys yra neterminuotos. Atsisakyti paslaugų ir nutraukti sudarytą sutartį galite įspėjęs mus raštu prieš 2 savaites iki numatomos sutarties nutraukimo dienos. Nėra jokių baudų, ar nuolaidų grąžinimo. Nelaukite paskutinės minutės. Pasirašykite sutarti internetu jau dabar! Mes užtikrinsime sąžiningą ir skaidrų bendradarbiavimą bei patogumą naudotis teikiamomis paslaugomis.

Sudaryti
sutartį

Sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartį galite apsilankę mūsų savitarnos svetainėje. Prisijungę su SMART ID arba mobiliuoju parašu užtruksite vos kelias minutes. Paspauskite ant nuodoros žemiau, arba apsilankykite adresu mano.egto.lt

Su Bendrosiomis sutarties sąlygomis kviečiame susipažinti paspaudus ant šios nuorodos – sutarties sąlygos >>>

Individualiąsias sutarties sąlygas galite peržiūrėti prisijungę prie mūsų savitarnos svetainės adresu mano.egto.lt Pasinaudokite plano skaičiuokle, išsirinkite norimą planą, sužinoti prognozuojamą elektros kainą. Sistema sugeneruos sutartį, su kuria susipažinę, galėsite pasirašyti pasinaudoję SMART ID arba mobiliuoju parašu.

Neturite galimybės pasirašyti sutarties prisijungę prie savitarnos sistemos mano.egto.lt? Kviečiame užpildyti užklausos formą, arba susisiekti su mumis telefonu +370 637 00 010

Užpildykite
užklausos
formą

Jei neturite galimybės pasirašyti sutarties SMART ID arba mobiliuoju parašu –  užpildykite užklausos formą ir mūsų elektros energijos ekspertai susisieks su Jumis.

Susisiekite
8 637 000 10

Susisiekite su mumis telefonu. Nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, objekto adresą, el. paštą ir kontaktinį telefono numerį. Mes paruošime sutartį, o Jums beliks su ja susipažinti ir pasirašius atsiųsti mums elektroniniu arba įprastu paštu.