Žalioji elektros energija

Siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir džiaugiamės, kad vis daugiau mūsų klientu rūpinasi tvarumu ir renkasi žaliąją elektros energiją. Vartotojų skaičius kasdien tik didėja.

Kiekvienas naudojantis elektrą iš atsinaujinančių energijos šaltinių:
• Prisideda prie aplinkos saugojimo
• Mažina oro taršą
• Didina energetinę nepriklausomybę.

Žalioji elektros energija, tai sertifikuota elektros energija iš atsinaujinančių energijos šaltinių, kurią įsigyjame Baltijos šalyse ir Skandinavijoje bei tiekiame savo klientams. Toks pasirinkimas yra laisvas ir visi norintys (tiek buitiniai klientai, tiek verslo) gali tai padaryti už papildomą mėnesinį mokestį.

Prisijunkite prie Žaliosios elektros energijos vartojimo! Tai galite padaryti tiek sudarant naują sutartį, tiek jau būdami mūsų klientu ir vartodami elektros energiją.

Žalioji elektros energija Jūsų BUIČIAI vos už 3 Eur/mėn.

Žalioji elektros energija Jūsų VERSLUI* vos už 0,003 Eur/kWh.

*Pagal LR akcizo įstatymą, 48 straipsnio 1 punktą, įmonės, savo veikloje naudojančios elektros energiją, pagamintą naudojant atsinaujinančius energijos išteklius, yra atleidžiamos nuo akcizo mokesčio.

Atsinaujinančios energijos šaltiniai

Saulė energija
Vienas iš šiuo metu populiarėjančių atsinaujinančios energijos šaltinių. Saulės energija yra spinduliavimo energija (šviesos ar karščio), kurią skleidžia saulė. Saulės šviesos energija gali būti naudojama šilumos ir elektros energijos gamybai. Elektros energija iš saulės šviesos energijos gaminama naudojant fotoelementus.

Tinkamai įrengta saulės elektrinė gali pagaminti visą Jums reikalingą elektros energijos kiekį. Įsirenkite saulės elektrinę ir tapkite gaminančiu vartotoju. Atsinaujinančią elektros energiją gaminsite patys ir nebūsite priklausomi nuo rinkos pokyčių. Sužinoti daugiau >>>

Vėjo energija
Vėjo energija, tai vienas iš neišsenkančių atsinaujinančios energijos šaltinių, kur oro judėjimo energija naudojama energijai gaminti. Vėjo kinetinė energija paverčiama į elektros energiją, panaudojant vėjo jėgaines. Vėjo jėgainės, kurios sukasi ant horizontalios ašies, yra plačiausiai naudojamos tiek sausumoje, tiek ir atvirose jūrose.

Hidroenergija
Dar vienas svarbus atsinaujinančios energijos šaltinis, kuriame vandens energija naudojama elektros energijai gaminti. Tai daroma pastačius užtvankas, arba naudojant tekančio vandens srovę, kuri tekėdama suka turbinas, kurios gamina elektros energiją. Hidroelektrinės paprastai statomos prie upių, užtvankų ar tvenkinių.

Turite klausimų? Susisiekime!

El.
paštas

info@egto.lt

Tel.
numeris

+370 637 00 010

Mus
rasite

Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas